Oidentifierad konstnär 1900-talets första kvartal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STATYETT, 1900-talets början, smed, patinerad vitmetall, otydligt signerad, höjd ca 25,5 cm

Baksida med gåvogravyr 1916, fot tilltryckt

263697

2014-09-12