Albert Berg akvarell

Albert Berg akvarell
Albert Berg akvarell
Albert Berg akvarell
Albert Berg akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERG, Albert (1832-1916): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Alb Berg -96, akvarell, 32x49 cm

263720

2014-09-12