Vicke Lindstrand glasskulptur

Vicke Lindstrand glasskulptur
Vicke Lindstrand glasskulptur
Vicke Lindstrand glasskulptur
Vicke Lindstrand glasskulptur
Vicke Lindstrand glasskulptur
Vicke Lindstrand glasskulptur
Vicke Lindstrand glasskulptur
Vicke Lindstrand glasskulptur
Vicke Lindstrand glasskulptur
Vicke Lindstrand glasskulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Vicke Lindstrand, Kosta, skulptur, klarglas med reflektion, slipad och graverad dekor av rådjur i skog, signerad Kosta 92412 Lindstrand, höjd 17 cm

Smärre nagg

263727

2014-09-11