Birger Ljungquist oljemålning

Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LJUNGQVIST, Birger (1894-1965): Fiskebodar med nakenbadare, signerad och daterad Birger Ljungquist 40, olja på pannå, 38x46 cm

263733

2014-09-12