Carl August Fahlgren oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAHLGREN, Carl August (1819-1905): Landskap med bro, signerad och daterad C.A. Fahlgren -50, olja på duk, 24x33 cm

Krackeleringar, retuscher

263737

2014-09-12