Marjatta Sarasalo olja

Marjatta Sarasalo olja
Marjatta Sarasalo olja
Marjatta Sarasalo olja
Marjatta Sarasalo olja
Marjatta Sarasalo olja
Marjatta Sarasalo olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SARASALO, Marjatta (Finland, f. 1930): "Ömhet", signerad o daterad 1979, olja på duk, 55x42 cm

Zustandsbeschreibung

263741

2014-09-12