Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SARASALO, Marjatta (Finland, f. 1930): "Ömhet", signerad o daterad 1979, olja på duk, 55x42 cm
Zustandsbeschreibung
263741
2014-09-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner