John Jon-And litografi

John Jon-And litografi
John Jon-And litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): "Båt i viken", signerad Jon And, daterad a tergo 1916, litografi, 6 ex, 33x41 cm

Fläckar, hanteringsveck

263746

2014-10-01