John Jon And akvarell
Vollendet
2014-10-01
263751
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): "Naken på knä II", troligen 1930-tal, akvarell, stämpelsign, ca 68x50 cm
Hanteringsveck