John Jon And akvarell

John Jon And akvarell
John Jon And akvarell
John Jon And akvarell
John Jon And akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): "Naken på knä II", troligen 1930-tal, akvarell, stämpelsign, ca 68x50 cm

Hanteringsveck

263751

2014-10-01