Agnes Cleve blyertsteckning

Agnes Cleve blyertsteckning
Agnes Cleve blyertsteckning
Agnes Cleve blyertsteckning
Agnes Cleve blyertsteckning

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Statyett X", signerad och daterad Agnes Cleve, HT 1892, 25.XI., blyerts, ca 64x38 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre hanteringsveck

263754

2014-10-01