Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
CLEVE, Agnes (1875-1951): "Statyett X", signerad och daterad Agnes Cleve, HT 1892, 25.XI., blyerts, ca 64x38 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre hanteringsveck
263754
2014-10-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner