Agnes Cleve blyertsteckning

Agnes Cleve blyertsteckning
Agnes Cleve blyertsteckning
Agnes Cleve blyertsteckning
Agnes Cleve blyertsteckning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLEVE, Agnes (1875-1951): "Statyett IV", signerad och daterad Agnes Cleve 15.XI.1892, blyerts, ca 52x35 cm

Smärre fläckar, hanteringsveck

263762

2014-10-01