LG Lundberg blandteknik

LG Lundberg blandteknik
LG Lundberg blandteknik

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUNDBERG, LG (född 1938): "Från Stockholms skärgård", daterad a tergo 2001, signerad i plåten LG Lundberg, blandteknik, ca16x21,5 cm

263764

2014-10-01