Bengt Abrahamsson oljemålning

Bengt Abrahamsson oljemålning
Bengt Abrahamsson oljemålning
Bengt Abrahamsson oljemålning
Bengt Abrahamsson oljemålning
Bengt Abrahamsson oljemålning
Bengt Abrahamsson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ABRAHAMSSON, Bengt O (född 1924): "Julmarknad Stortorget", signerad Bengt O Abrahamsson, olja på duk, ca 55x46 cm

263765

2014-09-13