Patrik Qvist olja och mixed media på duk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

QVIST, Patrik (född 1968): Untitled, signerad på baksidan Qvist-09, olja på duk och mixed media, 150x120 cm
Proveniens:
Galerie Bel´Art, Stockholm och privat samling, Stockholm

263766

2014-11-13