Roger Risberg blandteknik

Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

RISBERG, Roger (1956-2011): Häst, signerad Roger Risberg, utförd 2009, akvarell och färgpenna på papper, 30x40,5 cm
Proveniens:
Galerie Bel´Art, Stockholm och privat samling, Stockholm

263775

2014-11-13