Skålfat Kina 1800-tal palatsinteriör

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor med palatsinteriör, längd 28 cm

Mindre stjärnspricka i glasyren inuti, slitage

263776

2014-09-11