Bo von Zweigbergh oljemålning

Bo von Zweigbergh oljemålning
Bo von Zweigbergh oljemålning
Bo von Zweigbergh oljemålning
Bo von Zweigbergh oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZWEIGBERGH, Bo von (1897-1940): Sydländskt landskap, signerad och daterad Zweigbergh 1934, olja på duk pannå, ca 46,5x55 cm

263777

2014-09-13