Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER, Axel (1863-1942): Landskap med kvarn, signerad och daterad 1906 olja på duk, ca 49x65 cm

Dukskada

263782

2014-09-13