Sven Lundqvist skulptur

Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Kofösare, patinerad terracotta, signerad Sven Lundqvist, höjd ca 20 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

263798

2014-09-12