Sven Lundqvist skulptur
2014-09-12
263803
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, Styrelsemöte, terracotta, signerad, ca 33x41 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö