Skåp 1800-tal
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1800-tal, delvis bemålat trä, dörrar med dekormålning samt speglar, bakomliggande inredning i form av klädstång samt hängare, 2 lådor i nederdelen, höjd 207, 165x68 cm
Slitage
263805
2014-09-11