Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

14 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KLÄDSKÅP, 1800-tal, delvis bemålat trä, dörrar med dekormålning samt speglar, bakomliggande inredning i form av klädstång samt hängare, 2 lådor i nederdelen, höjd 207, 165x68 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

263805

2014-09-11