Bord och stolar björk 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD samt STOLAR, 6 st, 1800-tal, obehandlad björk och bok, bord med tredelad svarvad pelarfot, stolarna med stoppade sitsar samt något svängda framben, bordets diameter 112 höjd 76 cm
Sprickor, slipade, stolar med omfattande skador, maskstugna, bordets fot maskstungen
263811
2014-09-11