Sven Lundqvist skulptur
Valmis
2014-09-13
263819
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
LUNDQVIST, Sven (1918-2010): (2), Väggreliefer, historiska motiv, en signerad och daterad Sven Lundqvist 1955, ca 17x34 respektive 14x17 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö