Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, Krokiklass, bemålad terracotta, signerad Sven Lundqvist, ca 29x30 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
263821
2014-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här