Ernst Billgren litografi

Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Tjuv vid byrå" ur Tjyvar, signerad och numrerad Ernst Billgren 90/175, färglitografi, tryckt hos Lumphé Litografiska, Stockholm 2009-2010, bladmått 59x69 cm

263848

2014-10-05