Ernst Billgren litografi
Vollendet
2014-10-05
263848
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): "Tjuv vid byrå" ur Tjyvar, signerad och numrerad Ernst Billgren 90/175, färglitografi, tryckt hos Lumphé Litografiska, Stockholm 2009-2010, bladmått 59x69 cm