Ernst Billgren litografi med mapp
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BILLGREN, Ernst (född 1957): "Tjuv vid alkov" ur Tjyvar, signerad och numrerad Ernst Billgren 90/175, färglitografi, tryckt hos Lumphé Litografiska, Stockholm 2009-2010, bladmått 59x69 cm
Inklusive mapp som saknar "Tjuv vid byrå" resp "Tjuv vid rött rum", se auktionsnummer 263848 samt 263847
263854
2014-10-05