Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, Skyttar, signerad, otydligt daterad, bemålad terracotta, ca 22x18 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
263855
2014-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här