Sven Lundqvist skulptur
2014-09-13
263855
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, Skyttar, signerad, otydligt daterad, bemålad terracotta, ca 22x18 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö