Sekretär i furu 1800-tal

Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal
Sekretär i furu 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal, furu, figursågad dekor, bakomliggande lådinredning, 3 lådor undertill, beslag i mässing, höjd ca 122, 101x55 cm, nyckel finns

Slitage, något maskstunget

263858

2014-09-11