Cremekoppar exportporslin 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CREMEKOPPAR, 2 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 8-10 cm

Nagg

263862

2014-09-11