Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CREMEKOPPAR, 2 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 8-10 cm
Nagg
263862
2014-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här