Sven Lundqvist skulptur

Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): (4 st), Väggreliefer, gips, terracotta, delvis signerade, ca 17x22, 18x17, 11x21, diameter ca 17 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

263866

2014-09-13