Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Relief, Kärleksakten, kalksten, signerad Sven Lundqvist, ca 20x26 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Zustandsbeschreibung
263867
2014-09-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner