Sven Lundqvist skulptur

Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur
Sven Lundqvist skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Relief, Kärleksakten, kalksten, signerad Sven Lundqvist, ca 20x26 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Zustandsbeschreibung

263867

2014-09-13