Stolar 6 st gustavianska provinsarbeten

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STOLAR, 6 st, gustavianska provinsarbeten, sk axstolar, uppsvängd genombruten rygg med kopplat axknippe, raka nedåt avsmalnande ben med kannelyrer, H-kryss, bemålade

Smärre skador och lagningar

263905

2014-09-12