Stolar 6 st gustavianska provinsarbeten
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STOLAR, 6 st, gustavianska provinsarbeten, sk axstolar, uppsvängd genombruten rygg med kopplat axknippe, raka nedåt avsmalnande ben med kannelyrer, H-kryss, bemålade
Smärre skador och lagningar
263905
2014-09-12