Elsa af Kullberg gouache

Elsa af Kullberg gouache
Elsa af Kullberg gouache
Elsa af Kullberg gouache
Elsa af Kullberg gouache

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

af KULLBERG, Elsa (1875-1956): Gubbar, signerad och daterad Elsa af Kullberg 1904, ca 37x50,5 cm

263948

2014-09-12