Spelbord sengustaviansk

Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk
Spelbord sengustaviansk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, C.D. Ficks art, mahognyfanérat, genombrutna hörnkonsoler, höjd 78, 88x44 cm

Slitage, dekorskador, smärre delar och nyckel saknas

263967

2014-09-12