Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPELBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, C.D. Ficks art, mahognyfanérat, genombrutna hörnkonsoler, höjd 78, 88x44 cm
Slitage, dekorskador, smärre delar och nyckel saknas
263967
2014-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här