Dekorelement av helgon och riddare

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 1 par, 1900-tal, bonad furu, har suttit som dörrspeglar på ett skåp, träskuren dekor i form av helgon och riddare, ca 59x25 cm

Fanérskador

263969

2014-09-12