Dockskåpsdocka flakonger solfjädrar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅPSDOCKA, FLAKONGER, SOLFJÄDRAR, DOSOR, HATTNÅLAR, CHAMPAGNEVISP, mm, 18/1900-tal

Diverse skador

263980

2014-09-12