Miniatyrramar miniatyrtavlor
Valmis
2014-09-12
263981
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MINIATYRRAMAR, 9 st, MINIATYRTAVLOR, mestadels omkring 1900, delvis förgyllda
Diverse skador