Miniatyrramar miniatyrtavlor

Miniatyrramar miniatyrtavlor
Miniatyrramar miniatyrtavlor
Miniatyrramar miniatyrtavlor
Miniatyrramar miniatyrtavlor
Miniatyrramar miniatyrtavlor
Miniatyrramar miniatyrtavlor
Miniatyrramar miniatyrtavlor
Miniatyrramar miniatyrtavlor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRRAMAR, 9 st, MINIATYRTAVLOR, mestadels omkring 1900, delvis förgyllda

Diverse skador

263981

2014-09-12