Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
REDMORE, Henry (England 1820-1887): Skepp vid hamn, signerad och daterad H. Redmore 1882, olja på pannå i papp, 35x52 cm
263983
2014-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här