Henry Redmore olja

Henry Redmore olja
Henry Redmore olja
Henry Redmore olja
Henry Redmore olja
Henry Redmore olja
Henry Redmore olja

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

REDMORE, Henry (England 1820-1887): Skepp vid hamn, signerad och daterad H. Redmore 1882, olja på pannå i papp, 35x52 cm

263983

2014-09-13