Luktdosa rokoko

Luktdosa rokoko
Luktdosa rokoko
Luktdosa rokoko
Luktdosa rokoko
Luktdosa rokoko
Luktdosa rokoko
Luktdosa rokoko
Luktdosa rokoko

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUKTDOSA, förgyllt silver, Quist Falkengren, Visby 1760-82, höjd ca 5,5 cm

Smärre bucklor, slitage

263988

2014-09-12