Byrå gustaviansk

Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, 1700-talets slut, gustaviansk, 3-lådig, konturerad och profilerad skiva av marmor, faner i mahogny, beslag i mässing, dragbeslag i form av lagerkransar, märkt P:G, höjd ca 90, 83x51 cm, nyckel medföljer

Delvis renoverad, senare äldre nyckel

263998

2014-09-14