Byrå gustaviansk
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, 1700-talets slut, gustaviansk, 3-lådig, konturerad och profilerad skiva av marmor, faner i mahogny, beslag i mässing, dragbeslag i form av lagerkransar, märkt P:G, höjd ca 90, 83x51 cm, nyckel medföljer
Delvis renoverad, senare äldre nyckel
263998
2014-09-14