Gunilla Grundeus-Hallenius oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRUNDEUS-HALLENIUS, Gunilla (född 1936): "Symaskinen", signerad Gagga Hallenius Grundeus, olja på duk, 75x60 cm

264010

2014-09-13