Brian Wendleman

Brian Wendleman
Brian Wendleman
Brian Wendleman
Brian Wendleman

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WENDLEMAN, Brian (samtida): Komposition i svart, rött, vitt, monogramsignerad och daterad a tergo 89, olja på duk, 72x60 cm

Ytskrap, märken

264025

2014-09-13