Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): Restauranginteriör, 1975, signerad L. Jirlow, HC, färglitografi, 46x55 cm, ur portfölj I, Åberg 8, Mourlot blindstämpel
264026
2014-09-13