Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Restauranginteriör, 1975, signerad L. Jirlow, HC, färglitografi, 46x55 cm, ur portfölj I, Åberg 8, Mourlot blindstämpel

264026

2014-09-13