Bestickdelar modell engelsk snäck

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BESTICK, 18 dlr, silver, 18/1900-tal, modell engelsk snäck, olika mästare bl a Hellsten, Uppsala, bestående av: 8 matskedar, 4 matgafflar, 6 bordskedar, total vikt ca 1060 g

Snarlika, delvis ägarstämplade

264034

2014-09-12