Wilhelm Wik olja

Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIK, Wilhelm (1897-1987): Nr 3316, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 61x50 cm

Skrapmärken

264037

2014-09-13