Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WIK, Wilhelm (1897-1987): Nr 3316, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 61x50 cm
Skrapmärken
264037
2014-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här