Simon Gate skål med fat Orrefors

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL med FAT, Simon Gate, Orrefors, graverad dekor, signerad Of G E. 7. 27., höjd 14, diameter 26 cm

Mindre nagg på brättet

264040

2014-09-12