Wilhelm Wik

Wilhelm Wik
Wilhelm Wik
Wilhelm Wik
Wilhelm Wik
Wilhelm Wik
Wilhelm Wik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIK, Wilhelm (1897-1987): Kompostion Nr 2681, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 55x46 cm

Smärre skrapmärken

264044

2014-09-13