Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1960/70-tal, Danmark, jakarandafanér, på stålben, invändigt med hyllplan och lådor, tapetserad dekor med Josef Frank tapet Paradiset, höjd 74, 120x43 cm

Slitage, fläckar

264054

2014-09-12