Skåp med floradekor

Skåp med floradekor
Skåp med floradekor
Skåp med floradekor
Skåp med floradekor
Skåp med floradekor
Skåp med floradekor
Skåp med floradekor
Skåp med floradekor
Skåp med floradekor
Skåp med floradekor

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, lövträfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan, höjd 116, 80x47 cm

Repor och slitage

264056

2014-09-12