CG Karlsson serigrafi

CG Karlsson serigrafi
CG Karlsson serigrafi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): "I det gröna", signerad och daterad C Göran Karlsson 85, 64/70, färgserigrafi, 53x40 cm

264078

2014-09-13